Tesztelő

Tapasztalt, lendületes startup építő csapat vagyunk. Olyan új termékeket és cégeket építünk, melyek pozitív változást hoznak. Olyan csapattagokat keresünk, akik vonzódnak a technológiai újításokhoz, és egy fiatalos közegben, nagy önállóság mellett szeretnének részt venni az építkezésben. Nálunk csak mélyvíz van, abban viszont együtt úszunk.

Munka leírás

Tesztelőt keresünk csapatunkba!

Munkavégzés helye Típusa Munkaidő Szükséges szint
1091 Budapest, Üllői út 55. IT Full-Time Senior
Munkavégzés helye 1091 Budapest, Üllői út 55.
Típusa IT
Munkaidő Full-Time
Szükséges szint Senior

Tapasztalt tesztelőt keresünk a csapatunkba! Tesztelőként Te leszel a felelős a különböző startupok applikációinak és weboldalainak teszteléséért. Részt vehetsz a tesztelési folyamat fejlesztésében és együttműködsz a mobil és webfejlesztőkkel.

FELADATOK:

  • Új startupoknak készült fejlesztések tesztelése

  • Mobil applikációk és weboldalak tesztelése

  • Tesztesetek kidolgozása, tesztforgatókönyvek összeállítása a specifikációk alapján

  • Tesztjegyzőkönyv készítése az eredményekről

  • A tesztelések során felmerült hibák jelentése, a hibajavítások ellenőrzése

  • A tesztelési folyamat fejlesztése, optimalizálása

  • Együttműködés a fejlesztőkkel és a projektmenedzserekkel

  • Agilis csapatban való hatékony önálló munkavégzés

ELVÁRT ISMERETEK:

  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat

  • Precizitás, alaposság

  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

  • Angol nyelv (főként szakmai)

  • Scrum

  • Közepes csocsótudás előny :)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Growth mindset, lelkes csapat szakmai szenvedéllyel

  • Izgalmas, változatos projektek, szakmai kihívások, amikben nem hagyunk magadra

  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság

  • Eredményorientált munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, mentorálás, képzési keret

  • Gyümölcsnap, masszázs, stb...

KÉRJÜK JELENTKEZÉSEDKOR JELEZD FELÉNK A NETTÓ FIZETÉSI IGÉNYEDET! KÖSZÖNJÜK!

iratkozz fel hírlevelünkre