Senior Full Stack Developer

Tapasztalt, lendületes startup építő csapat vagyunk. Olyan új termékeket és cégeket építünk, melyek pozitív változást hoznak. Olyan csapattagokat keresünk, akik vonzódnak a technológiai újításokhoz, és egy fiatalos közegben, nagy önállóság mellett szeretnének részt venni az építkezésben. Nálunk csak mélyvíz van, abban viszont együtt úszunk.

Munka leírás

Senior Full Stack Developert keresünk fejlesztő csapatunkba!

Munkavégzés helye Típusa Munkaidő Szükséges szint
1091 Budapest, Üllői út 55. IT Full-Time Senior
Munkavégzés helye 1091 Budapest, Üllői út 55.
Típusa IT
Munkaidő Full-Time
Szükséges szint Senior

Senior Full Stack Developert keresünk tapasztalt fejlesztői csapatunkba Budapesten. Izgalmas, innovatív projektekben vehetsz részt, segíthetsz a különféle startupok üzleti problémáinak megoldásában. Emellett Te leszel a felelős a programozók koordinálásáért és szakmai mentorálásáért.

FELADATOK:

  • Alkalmazások tervezése
  • Backend programozás
  • Programozók szakmai koordinációja és mentorálása

ELVÁRT ISMERETEK:

  • Node.js magas szintű ismerete
  • React.js vagy tetszőleges modern DOM builder eszköz ismerete
  • Docker és CI tapasztalat
  • REST elvek ismerete
  • Microservice architektúra tapasztalat
  • Tapasztalat az adatbázis struktúra tervezésben
  • Tapasztalat komplex rendszerekben
  • Kontainerizált felhő megoldások ismerete
  • Clean code és tervezési minták ismerete
  • Kanban és Scrum metodológiák ismerete
  • Alapvető projektmenedzsment tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Growth mindset, lelkes csapat szakmai szenvedéllyel
  • Izgalmas, változatos projektek, szakmai kihívások
  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság
  • Eredményorientált munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzési keret
  • Gyümölcsnap, masszázs, stb...

Kérjük, hogy csatold a jelentkezésedhez a Github profilodat, és jelezd felénk a nettó fizetési igényedet. Köszönjük!

iratkozz fel hírlevelünkre