Head of Digital

Tapasztalt, lendületes startup építő csapat vagyunk. Olyan új termékeket és cégeket építünk, melyek pozitív változást hoznak. Olyan csapattagokat keresünk, akik vonzódnak a technológiai újításokhoz, és egy fiatalos közegben, nagy önállóság mellett szeretnének részt venni az építkezésben. Nálunk csak mélyvíz van, abban viszont együtt úszunk.

Munka leírás

Head of Digital-t keresünk csapatunk élére!

Munkavégzés helye Típusa Munkaidő Szükséges szint
1091 Budapest, Üllői út 55. Management Full-Time Intermediate
Munkavégzés helye 1091 Budapest, Üllői út 55.
Típusa Management
Munkaidő Full-Time
Szükséges szint Intermediate

Startup studiónkba keresünk szoftverfejlesztő csapat élére Head of Digital-t, teljes munkaidőben. A csapat feladata mobil appok és webes rendszerek fejlesztése, tervezése startupok számára. Portfóliónkban egészségügyi, szórakoztató ipari és vállalatirányítási szoftverek is vannak, egyszerűbb weblapoktól komplett webes rendszerekig, tehát változatos, izgalmas kihívásokon keresztül kell a csapatot vezetni.

Feladatok

  • A fejlesztő, designer, PM, teszter csapat felépítése és vezetése
  • Kapcsolattartás és tárgyalás startupokkal és a partnerekkel
  • Workflow / hierarchia / szervezeti kultúra kialakítása és támogatása
  • Technológiai naprakészség és tudásmenedzsment

Szakmai ismeretek

  • 2-3 év IT lead tapasztalat
  • Tapasztalat: saját vállalkozás
  • Generalista tudás (mobil dev.)
  • Generalista tudás (web dev.)
  • Generalista tudás (PM)

Előny, ha...

  • Fejlesztő, Product Owner vagy Project Manager múlt
  • Startup ökoszisztémában szerzett tapasztalat

Emberi tulajdonságok

  • Agilitás, Proaktivitás
  • Jó kummunikációs készség
  • Csapatépítő

KÉRJÜK JELENTKEZÉSEDKOR JELÖLD MEG A NETTÓ FIZETÉSI IGÉNYEDET!

iratkozz fel hírlevelünkre