Backend Fejlesztő

Tapasztalt, lendületes startup építő csapat vagyunk. Olyan új termékeket és cégeket építünk, melyek pozitív változást hoznak. Olyan csapattagokat keresünk, akik vonzódnak a technológiai újításokhoz, és egy fiatalos közegben, nagy önállóság mellett szeretnének részt venni az építkezésben. Nálunk csak mélyvíz van, abban viszont együtt úszunk.

Munka leírás

Backend Fejlesztőt keresünk! :)

Munkavégzés helye Típusa Munkaidő Szükséges szint
Budapest IT Full-Time Any
Munkavégzés helye Budapest
Típusa IT
Munkaidő Full-Time
Szükséges szint Any

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

Backend fejlesztőt keresünk! Fejlesztőként izgalmas, innovatív projekteken dolgozhatsz, Te leszel a felelős különböző startupok backend fejlesztéséért. Részt vehetsz az üzleti problémák megoldásában, az  ügyféllel való kommunikációban és együttműködsz az Android, az iOS és a webfejlesztőkkel

FELADATOK:

  • Webappok és applikációk backendjének fejlesztése

  • Specifikáció és design alapján üzleti funkciók tervezése, implementálása, tesztelése

  • A legmodernebb technológiák kipróbálása, elsajátítása, folyamatos, kimutatható fejlődés mentor segítségével

  • Együttműködés a UX/UI designerekkel és projektmenedzserekkel

  • Agilis csapatban való hatékony önálló munkavégzés

ELVÁRT ISMERETEK:

  • Node.js magas szintű ismerete - 5/5

  • Tapasztalat ORM-ekkel - 5/4

  • SQL és NoSQL tapasztalatok - 5/4

  • Docker és CI tapasztalat - 5/3

  • REST elvek alapos ismerete - 5/5

  • Open API/Swagger ismerete - 5/4

  • Tapasztalt az adatbázis struktúra tervezésben - 5/4

  • Clean code és tervezési minták ismerete - 5/5

  • Kanban és Scrum metodológiák ismerete - 5/4

  • Közepes csocsótudás előny :)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Growth mindset, lelkes csapat szakmai szenvedéllyel

  • Izgalmas, változatos projektek, szakmai kihívások

  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság

  • Eredményorientált munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzési keret

  • Gyümölcsnap, masszázs, stb...

    Kérjük, hogy csatold a jelentkezésedhez a Github profilodat és jelezd felénk a nettó fizetési igényedet. Köszönjük!

iratkozz fel hírlevelünkre