Startup CEO

Tapasztalt, lendületes startup építő csapat vagyunk. Olyan új termékeket és cégeket építünk, melyek pozitív változást hoznak. Olyan csapattagokat keresünk, akik vonzódnak a technológiai újításokhoz, és egy fiatalos közegben, nagy önállóság mellett szeretnének részt venni az építkezésben. Nálunk csak mélyvíz van, abban viszont együtt úszunk.

Munka leírás

Folyamatosan növekvő csapatunkba sales vénával és ideális esetben vállalkozói  / startup építői tapasztalattal rendelkező CEO-t keresünk.

Munkavégzés helye Típusa Munkaidő Szükséges szint
1138 Budapest, Váci út 168./A Management Full-Time Intermediate
Munkavégzés helye 1138 Budapest, Váci út 168./A
Típusa Management
Munkaidő Full-Time
Szükséges szint Intermediate

Jó ha értesz hozzá

FELADATOK:

A feladatod, hogy kézbe vedd a Drukka új startup kezdeményezéseinek vezetését, és a csapatunkkal együtt sikeres céget építs az ötletekből.

  • Startup kezdeményezések vezetése
  • Piackutatás, validáció
  • Termék és üzletfejlesztés koordinálása
  • Üzleti tervezés

KÖVETELMÉNYEK:

  • Startup szemlélet
  • Csapatvezetői készségek
  • Magyar és angol nyelv
  • Értékesítői attitűd
  • Önállóság, megbízhatóság

KÍSÉRŐLEVÉL KÉRDÉSEK:

  • Mi volt eddig a legnagyobb releváns (vállalkozói vagy startup építéssel kapcsolatos) szakmai kihívás, amivel szembesültél? És hogyan oldottad meg?
  • Tegyük fel, hogy kapsz egy (webes vagy mobilos) ötletet és annak felépítéséhez korlátozott emberi és pénzügyi erőforrásokat. Milyen módszereket használnál arra, hogy validáld az ötletet és működő terméket hozz létre belőle?
  • Milyen területen, piacon építenél szívesen startupot?
  • Miért jönnél a Drukkához, mi a fő vonzerő / motiváció?
  • Nálunk a CEO kezdetben (pár hónapig) piaci alapfizetést és az általuk felépített startup vállalkozásban (jellemzően Kft, aminek ők lesznek az ügyvezetőik) kisebbségi tulajdonrészt kap. Ezt a konstrukciót figyelembe véve is érdekel a lehetőség?

KÉRLEK A JELENTKEZÉSEDNÉL JELEZD FELÉNK A NETTÓ FIZETÉSI IGÉNYED!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Izgalmas, változatos kihívások, részvétel egy gyorsan növekvő startup birodalom építésében
  • Személyes eredményen alapuló bónusz, hosszútávú ösztönzők (pl részvény, társtulajdon)
  • Fiatal, lendületes, segítőkész csapat
  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság
  • Eredményorientált, sallangmentes munkakörnyezet
  • Színes környezet
  • Kávé, tea, csendszoba
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Céges masszázs
  • Csapatépítők

iratkozz fel hírlevelünkre